Nieważne, czy jest ciepło, czy zimno Twoja skóra nie wygląda najlepiej, jest sucha, wrażliwa i pęka? Nie jesteś sama. Spośród setek produktów dostępnych na rynku wybraliśmy trzy, na które może sobie pozwolić każda z Was. Kierowaliśmy się niską ceną i najwyższą jakością produktu, która zagwarantuje, że Wasza skóra będzie odświeżona następnego dnia i będzie wyglądać, jakby dopiero została posmarowana kremem.

Kosmetyki z drogerii i aptek

Odpowiedni dla Twojej skóry krem kupisz nie tylko w drogerii, ale także w aptece. To właśnie tam kupisz nawilżający balsam Kozie Mleko od Vital Pharma. Jest idealny do codziennego stosowania, bardzo wydajny i wygodny. Opakowanie posiada komfortową pompkę dozującą balsam, a sam specyfik wydaje się być tłustym, a więc idealnym do suchej skóry. Mimo wszystko krem idealnie się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustych śladów. Można go stosować do twarzy i ciała. Podobnie w przypadku balsamów i kremów Nivea- dla mojej skóry sprawdzają się wszystkie produkty tej marki. Idealnie nawilżają, a skóra jest miękka na kilkanaście godzin po użyciu.

Balsamy naturalne

Jeśli nigdy nie korzystałaś z naturalnych kosmetyków, to pora to zmienić! Nie trzeba tu polecać konkretnej marki. W zależności od sklepu, w którym zakupisz naturalne kosmetyki znajdziesz dziesiątki produktów od różnych marek, które sprawdzą się dla Twojej skóry. Balsamy naturalne świetnie się wchłaniają, nawilżają skórę, a do tego posiadają unikatowy zapach, który zapewnia niesamowite odprężenie. Występują w różnych wariantach opakowań, z pompką, bez, w tubach. Sprawdzają się jednakowo dobrze!