Usta. Lubimy je podkreślać, szczególnie przy ważnej okazji, takiej jak randka, impreza firmowa, czy zaproszenie na wesele. Są nieodłącznym elementem makijażu każdej kobiety, nadając jej wyjątkową wyrazistość i elegancję. Jakich kosmetyków do ust używać? Korzystać z tradycyjnych szminek, czy może błyszczyków i delikatnych pomadek?

Matowe, czy błyszczące?

To podstawowe pytanie wielu kobiet. Obecnie panuje trend na matowe usta, stad producenci prześcigają się w wypuszczaniu na rynek coraz trwalszych szminek o unikatowych kolorach. Szczególnie polecam produkty do ust od Golden Rose i Wibo. Są niezwykle trwałe, a kolor pozostaje na ustach przez długi czas, niezależnie od tego, czy coś jadłyśmy lub piłyśmy. Kolejne warstwy można nakładać bezpośrednio na siebie, bez konieczności demakijażu. To szczególnie przydatne, kiedy wybieramy się na wesele lub inną imprezę, gdzie warto zadbać o świeżo wyglądający makijaż.

A może kosmetyki od celebrytek?

Nie trzeba być profesjonalistką, a jedynie ledwo orientować się na rynku, by znać produkty do makijażu od Kylie Jenner, Rihanny, czy Kat von D. Wydawać się może, ze celebrytki nie znają się na produkcji kosmetyków. Jednakże nie ma lepszego źródła produktów niż one! Po pierwsze to właśnie gwiazdy testują najróżniejsze nowinki w świecie makijażu, więc orientują się w jakie produkty najlepiej zainwestować. Po drugie: sygnowanie nazwiskiem średniej jakości kosmetyków? To mogłoby zaszkodzić wizerunkowi! Dlatego polecam wypróbować pomadki i szminki od sławnych kobiet, bo może Wam się to naprawdę spodobać!